محل تبلیغات شما

چرا بهره بردن از فلش در طراحی وب سایت زیاد مناسب نمی باشد؟

خب از تیترموضوع می شود فهمید که دید من حدودا این است که هرچی از فلش در ساخت

وب سایت بهره نبریم عالی تر می باشد . البته این فقط گفته من است و حتمیت هم نداره .

علت های من برای استفاده نکردن از فلش در ساخت وب سایت

1 : عدم نمایش در برخی سیستم ها - خب معمولا همه میدونیم که اگه فلش روی مرورگر نصب نباشه فلش در وب سایت نمایش داده نمیشه .

و چون سیستم های زیادی هستند که فلش روی مرورگر آنها نصب نیست پس تقریبا تعداد زیادی از بازدید کنندگان سایت شما قادر به مشاهده سایت نیستند و این تقریبا بزرگترین مشکل فلش هست .

2 : عدم خوانده شدن متون فلش توسط موتورهای جستجو : متون موجود در فلش ها توسط موتورهای جستجو خوانده نمیشوند بنابراین این مورد میتونه یک فاکتور منفی در سئو و رتبه ی گوگل شما باشه.

3 : سختی ویرایش : برای سایتهای داینامیک که مدیر سایت که ممکنه شخص متخصص و حرفه ای نباشه ویرایش و تغییر عنصر فلش دشوار خواهد بود.

4 : مشکل نمایش در گوشی های موبایل : البته درسته که با نصب فلش پلیر موبایل تقریبا این مشکل حل میشه .اما گوگل اخیر وجود فلش در سایت را نشانه ناسازگار بودن سایت شما با موبایل اعلام میکنه .

5 : اگر به دنبال طراحی سایت ارزان هستید باید بدانید که استفاده از فلش در هنگام ساخت سایت ممکن است هزینه شما را افزایش دهد.

مضرات و مشکلات استفاده فلش در طراحی سایت

خب البته فلش مزایایی هم داره . اما مضرات آن به اندازه کافی من را قانع میکنه که ازش استفاده نکنم.حالا بد نیست بعضی مزایاش را هم بگم .

1 : زیبایی و پویایی خیلی زیاد : خب عناصر فلش در سایت به شدت باعث زیبا شدن و پویا شدن سایت میشوند.

2 : سبک بودن : عناصر فلش در سایت با وجود تمام گرافیکی و پویایی بودن به حد باور نکردنی ای سبک هستند.

آیا گوگل در سئو دروغ می گوید ؟

توضیح مزایای خرید کاندوم فضایی شکل اینترنتی

استفاده و خرید کاندوم از نظر اسلام در روابط زناشویی

فلش ,سایت ,وب ,استفاده ,ساخت ,خب ,فلش در ,از فلش ,وب سایت ,در ساخت ,ساخت وب ,توسط موتورهای جستجو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خواب راحت عربی متوسطه اول (عارفی) turpillnabrough candmamemi Suzanne's info . . . . پیامبران الهی . . . . anertrucin mcamzongbloodad globerestrich تجارت الکترونیک به روش تار عنکبوت